Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik éri meg jobban? Xbox...

Jokyman15 kérdése:

Melyik éri meg jobban? Xbox One X vagy Series S?

Figyelt kérdés
Szeretnék vásárolni egy konzolt, viszont nem tudom, hogy melyik éri meg jobban. Tudom, hogy a Series S az újabb, viszont abban nincs lemez meghajtó és elvileg gyengébb is. Series X-et nem akarok venni mert annyit nem akarok rászánni. De eközött a kettő között nem tudok dönteni. Tehát megéri 2020 végén egy One X, vagy az újabb, de gyengébb Series S éri meg?

2020. nov. 7. 01:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézd meg a VR tesztjét.

Én kivárnék még a helyedben. Illetve attól függ mennyit játszol és mennyire fontos neked a képminőség, teljesítmény. Ha fifás,cod,forti, nba klubba tartozol és nem sűrűn játszol vagy csak ezekkel, akkor jó neked a Series S is. Viszont, ha sok játékkal játszol és mindenfélével pl: Doom, Assasin Creed új része, Watch Dogs 3, tököm tudja milyen triplás játékkal, akkor One X. Te tudod milyen igényeid vannak. Én Ps párti vagyok nekem Ps5 lesz majd jövőre, amikor olyan gamek kijönnek, amik csak azon fognak futni és Ps4 Pron már nem.

2020. nov. 7. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ár/érték arányban egyik sem éri meg!!!Főleg nem a One X...


Csak is a Series X az amit érdemes megvenni!!!!

Oké hogy 60 ezerrel drágább DE

-Dulpa akkor a tárhely benne mint az S-ben, ha bővíteni akarod az legalább 70 ezerbe fog kerülni az egyedi kártya miatt.

-A hardver 2x erősebb amiből évek múlva is profitálhatsz, ellenben az S-el ami más most fulladozik.

-Tudsz bele lemezt rakni így használtan olcsóbban jutsz játékhoz, vagy eladhatod a meguntad

Nem is kérdés melyik a jobb választás.

2020. nov. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!