Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nemrég (kb 2 hete) kaptam egy...

Nemrég (kb 2 hete) kaptam egy Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic S-t és nem működik a bal fele. Egyáltalán nem, nem is világít ès nem is szól mit tudnátok tanácsolni mit csináljak vele ?;(

Figyelt kérdés

#Xiaomi Bluetooth fülhallgató #Bluetooth fülhallgató bal fele nem működik #Bluetooth fülhallgató vadonat új #Xiaomi termék #Mit csinaljak ha nem működik
2020. nov. 8. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ez van.

Én ezeket eldobható fülhallgatónak hívom, használod vagy 5-ször,utánaeg elromlik.

Sajnos ezek ilyenek.

2020. nov. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Utána meg*
2020. nov. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én Honor Choice TWS-t vettem 2 hete ajándékba, 1 hét után a jobb oldala megadta magát csak úgy, és mivel higiéniai termék, ezért nem is éhetek a 14 napos elállási jogommal.. Jövőhéten küldöm garanciáztatni, de az is minimum 2 hét lesz, szóval csodálatos.

Pedig alapvetően nagyon jó füles, meglepődtem milyen brutál jól szól az árához képest, nemhiába ajánlott, új modell.

Én közel 2 éve használok egy "kínai" QCY T1C-t szinte napi használatban, és bár esztétikai hibái vannak (estek már le párszor), de még mindig mennek.

2020. nov. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!