Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lenne egy kérdésem egy MP4-lej...

Lenne egy kérdésem egy MP4-lejátszoról és van valami baja de nem tudom hogy mi lehet az van hogy amikor leszeretnék játszani egy zenét akkor 7 vagy változó időben mindig megáll és nem tudom mi lehet a baj lehet hogy csak bekéne állitani vagy?

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 08:20
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi lehet hogy ezt igy nem szabad vagyis duplapostolni vagy mi csak már nem fért oda az MP4 lejátszó fajtája:E-Ronix EMP-1910 1GB MP3/MP4 lejátszó.Tudom nem egy nagy szám de !
2010. aug. 10. 08:24
 2/7 anonim ***** válasza:
Van olyan opció is, hogy "intro" vagy valami hasonló! A lényege, hogy akkor csak a számok elejének néhány másodpercét játsza le! Olvasd el a kezelésit!!!
2010. aug. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a "Lejátszási mód" vagy "Lejátszási sorrend" be keresd az intro vagy esetleg a "Bevezető" opciót. Ott állitsd át pld folyamatos-ra, vagy valami hasonlóra
2010. aug. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen ezt már probáltam de ebbe csak ugy találom hogy repeat és ott intro de semmi egyéb tanács vagy esetleg pontosabban előre is kössz !
2010. aug. 10. 09:26
 5/7 A kérdező kommentje:
Rájöttem csak nem tudtam hogy kell tovább lépni !
2010. aug. 10. 12:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát igy látatlanba nehéz lépésenként elmagyarázni, mert minden lejátszó más! -de ha ott vagy hogy repeat, akkor okézd, és ekkor elő kell jönni több opciónak - ezek közül az intro helyett válaszd pld a véletlenszerűt. De egyszerűbb ha megmutatod valamelyik ismidnek. Szerintem csak az introbeállitás a baj a kütyüdön :)
2010. aug. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na ennek örülök! :) jó zenélgetést :)
2010. aug. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!