Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek a használt képcsöv...

TappancsMancs kérdése:

Szerintetek a használt képcsöves tv-ket meg is veszik 5-10 ezer forintért? Használt hirdetésekben látni sokat és valaki lecserélné maibbra és meghirdetné. Szerintem ingyen érdemes kitenni valahova... Szerintetek? Tényleg van aki kiad érte pénzt?

Figyelt kérdés

2020. nov. 9. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pl. a régi orosz tévékben nagyon jó minőségű trafó van. Pont egy ilyet használok és mindenki a csodájára jár a méret-teljesítmény aránya miatt. Ilyen tv-t megéri megvenni. Egyébként, én is kitettem a sajátomat. Még esőmentesen le is fóliáztam + ráírtam hogy használható állapotban. Kb. 10 alatt elvitték.
2020. nov. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy nagyon régi, Orion AT 403-as, még elektroncsöves és működőképes, ezt egy múzeumnak adtam. Örültek neki, mert hazai viszonylatban ritkának számított. Pénzt nem adtak érte, de sajnáltam kidobni, így legalább megmaradt az utókornak.

Próbáld meg, vannak gyűjtők, akik lehet, hogy megveszik. Minél régebbi, annál többért és annál inkább eladható.

2020. nov. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hirdetés a jófogáson, ingyen elvihető.
2020. nov. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy kb. nyolc éves AKAI tévém, van scart csatlakozó, használtam én is. Teljesen jó, csak set top box kell hozzá (átalakító). De nem ezt használom.
2020. nov. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 puritan ***** válasza:
100%
Én a jófogáson meghirdettem ingyen elvihetőre, de a kutyának nem kellett. Csak úgy vitték el amikor más lomokkal együtt hirdettem.
2020. nov. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!