Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » I watch kompatibilis Android...

I watch kompatibilis Android eszközzel (Samsung n10+)?

Figyelt kérdés
Azzal kezdnem , hogy nem az érdekel melyik jobb mert ebből ,hogy android vs Apple nagy veszekedések tudnak lenni. A lényeg vennék egy okos órát amivel lehet kényelmesen (applikáción) keresztül facebook,messenger,LTE,és NFC fizetést használni. Ennek nem felel meg a Samsung Watch 3 így gondoltam az Iwatch 6-ra. A válasz mellé szeretnék kérni egy rövid leírást természetesen csak akkor ha lehetséges az Android - Apple óra együttműködése. Köszönöm előre is!
2020. nov. 11. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az apple watch sajnos nem kompatibilis semelyik androidos telefonnal,kizárólag iOS eszközökkel működik
2020. nov. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs iwatch, Apple watch van, de nem tudod érdemben használni androiddal
2020. nov. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek ment a zöld kéz vagy mi :D És valóban Apple watch. Gondolom akkor az Iwatch formátumba nem helyes, de érthető. Innentől Apple watch lesz. Köszönöm a gyors és értelmes választ. Megjegyzem tisztában voltam vele ,hogy ott a google , viszont reménykedtem benne ,hogy meglehet valahogy oldani. Köszönöm még egyszer!
2020. nov. 11. 18:14
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

nem lehet

sőt beüzemelni sem lehet a watchot iPhone nélkül.

2020. nov. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!