A PocketBook Touch Lux 5 ebook olvasóra honnan tudok venni e-könyveket úgy, ahogy a Kindle olvasóra lehet az Amazon oldalról?

Figyelt kérdés

Ezelőtt sok éven át Kindle Paperwhite olvasóm volt, de az elromlott. A napokban kaptam egy PocketBook Touch Lux 5 olvasót. Viszont az Amazon oldalról megvásárolt könyveket nem ismeri fel a PocketBook. Sajnos a DRM védettség konvertálni sem engedi a mevásárolt Kindle könyveket.


Honnan tudok megvásárolni olyan könyveket, amiket a PocketBook jól kezel?

A Kindle könyveim így elvesztek a DRM védettségük miatt?



#e-book #formátum #E-könyv #PocketBook Touch Lux
2020. nov. 13. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azokat már csak telefonon tudod olvasni a Kindle appal. Esetleg cseréld el az olvasót. Nem értem, miért vesznek olyan ajándékot, amihez nem értenek.
2020. nov. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, és tableten, ha van...
2020. nov. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


A PocketBookra honnan lehet beszerezni (akár megvenni) e-könyveket úgy, ahogy a Kindle olvasóra lehet pl. az Amazonról?


Egyébként az Amazon és Kindle termékeket ezután nem preferálom, hiszen az durva, hogy gyakorlatilag nem a könyvet vesttem meg, hanem csak a jogot az olvasásra, DE ha az Amazon vagy a könyv szerzője törli a könyvet, akkor azután már Kindle olvasón sem érem el, épp a DRM védettség miatt.

Illetve az sem fair, hogy a DRM miatt nem tudom saját használatra se áttenni másik olvasóra.

Nem lopni akartam a könyveket, hanem hozzáférni ahhoz, amit megvettem.

Részemről ezek után a Kindle és az Amazon felejtős.

2020. nov. 15. 13:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Beépített könyvesbolt tudtommal csak a Kindle-ön van. Én nem tartom vészesnek a fenti dolgokat. A Kindle-könyveket pedig át tudod tenni másik, saját Kindle-re, vagy ott a Kindle app. A megvett könyveket az Amazon tárolja, és bármilyen eszközön letöltheted azokat magadnak. Nem értem, mi a probléma.
2020. nov. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ekonyvet (epub) tudsz venni az itthoni konyvesboltok honlapjan pl lira.hu de kulfoldi oldalakon is pl buecher.de

ekonyv kategoriat kell a keresesnel megjelolni, de ha nem jelolod meg akkor is ki listazza vagy ha a konyvre rakattintasz kiirja h ekonyvben is kapható. weboldaltol fugg h tunteti fel az ekonyveit a keresoben.

nekem is pocketbook van es sokkal jobb mint a kindle es nagyon gyors. szoktak jonni frissitesek azokat erdemes telepiteni pl wifin keresztul.

2021. aug. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dibook pl.
ápr. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!