Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox One Sre kötnék egy blu...

Jabbagoa kérdése:

Xbox One Sre kötnék egy blu ray lejátszót HDMI in bemeneten. Akad a kép hang semmi. Lehet az a baj, hogy nincs neten?

Figyelt kérdés
Most költöztem, hétfőn kötik a netet. Lehet, hogy a net hiánya a baj? Köszi a válaszokat

2020. nov. 13. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:
vagy a hdmi kábel a rossz
2020. nov. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi, megnézem másikkal...

Tudom, hogy a box is lejátszik blu ray illetve 4k-t de gondoltam elég neki az, hogy a játékokat nyomom vele, nehogy tönkremenjen

2020. nov. 13. 18:24
 3/10 anonim ***** válasza:
Semmi köze a nethez. Egyébként miért nem a tvre kötöd a lejátszót?
2020. nov. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mert csak 3 HDMI bemenet van a tvmen, 1 PC, 2 Xbox, 3 lesz a set top box. Hétfőn be kötik a telekomot. Kell egy HDMI splittert vennem szerintem
2020. nov. 13. 19:29
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Értem. Jó tévéd lehet. Én mikor rakötöttem gépemet, valami borzalmas színeket produkált. Azóta is úgy vagyok vele, hogy a tv az nem monitor.
2020. nov. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Vagy csak rossz a szemem.😂🤣 amúgy én nem játszom vele csak filmezés miatt kötöttem rá. Ja meg helyhiány 😂🤣

Amúgy a kábel volt a hibás

2020. nov. 13. 20:37
 7/10 anonim ***** válasza:

"a tv az nem monitor."

hát be köll állítani rendesen :D

nekem a Mac Mini és egy Win10-es PC van rákötve egy Samsung TU8502-re - előtte meg Sony W605B TV-re és tökéletesen működnek, frankó a kép minden felhasználási területen. Szóval inkább neked lehet rossz a TV-d :)

2020. nov. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet tényleg rossz. Igaz már csak porfogó, mert ugyanakkora monitorom van, ami elég. Hagyományos tv csatornát már vagy 10 éve nem nézek.
2020. nov. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Hagyományos tv csatornát már vagy 10 éve nem nézek."

egyezik :D 2010-ben mondtam le a tv szolgáltatást.... :)

2020. nov. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi kárt okozol az olvasóban, mert ez a gép játék esetében már csak telepítéshez használja az olvasót szóval nem pörgeti a lemezt.
2020. nov. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!