Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen olcsó kazetta adaptert...

Milyen olcsó kazetta adaptert vegyek hifi toronyhoz?

Figyelt kérdés

Nem akarok olyan drágát, jó lenne PC-vel összekötni vagy tv-vel stb.


Sajnos a hifin nincs bemenet csak jack kimenet van.


De remélem működni fog 100%-ig a hifiben.


Rendeljek belőle 2db vagy elég 1db is?



2020. nov. 15. 12:32
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Totál mindegy, nemigen van mit eltéveszteni rajta. Ha nem nagyon mozog, a kábel se törik meg kb soha, de ha mégis, igen egyszerű a csere. Kicsit én megnyomnám szilikon sprayvel az orsó-ház találkozásnál, hogy ne kerregjen annyira. Ilyen 2000 forintokat lehet, hogy csak akkor adnék érte, ha azonnal kéne, és annyiért volna előttem a boltban.
2020. nov. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Ja, és azért nézd meg, hol a kábel! Lehet, hogy nyitott kazettaajtó alá ejtve jó is lesz, de lehet, hogy le kell venni az ajtót.
2020. nov. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
51%

Akkor már vegyél bluetooth-osat, ahhoz nem kell kábel...

Vicces amúgy hifi-nek nevezni valamit, amin semmi bemenet nincs :D

2020. nov. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Melyik legyen ezek közül:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Ennél olvastam a kommenteket és az egyik elég érdekes volt:

[link]

2020. nov. 15. 13:01
 5/34 anonim ***** válasza:
Melyik volt érdekes, az, hogy az autós kazettaadapter csak autórádióval működik elfogadhatóan, vagy az, hogy nem biztosít jó minőségű jelátvitelt?
2020. nov. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Ha megvenném és nem működik a hifiben :(

Nem tudom milyen hangzása lenne, te tudod?


Ez szerintem jól szól:

https://www.youtube.com/watch?v=r-nV5maOOeo

2020. nov. 15. 13:12
 7/34 A kérdező kommentje:
Akkor inkább ne vegyek mert az összes kazetta adapter csak kocsiban szól?
2020. nov. 15. 13:21
 8/34 anonim ***** válasza:

Vagy szól másban is, vagy nem. Ki kell próbálni.

Rendelj online, akkor 14 napon belül visszaadhatod.


Arról meg valószínűleg más elképzelésünk van, mi szól jól, illetve mi a jó hangzás... Ez nem. Nálam nem.

2020. nov. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Működni fog az. Semmi trükk nincs benne, csak egy magnófej. Gondolom a kábel kivezetés miatt írják ezt, illetve lehet hogy nincs benne áttétel ami becsapná a mechanikát.
2020. nov. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

Mind ugyanaz, áttételnek meg megteszi egy nem túl feszes befőttes gumi is. Mondjuk olyan szerintem nincs, amiben nincs. Vedd a legolcsóbbat!


A hangzáson annyit változtat, hogy gyakorlatilag kerül egy trafó a jelútba, ahogy két pár vasmagos tekercs egymásnak cuppan. Ez van akinek tetszik, van akinek nem. Nyilván elszínezi a hangot (van egy jellegzetes torzítása, épp az a típus, amire a fül a mérésekhez képest kevésbé érzékeny, és sok esetben még "melegebbnek" is hallja a hangját). Nyilván két tekercs nem közös vasmagon jócskán csíp le a magasakból akkor is, ha nem akarják. 2020-ban azért ajánlják inkább kocsiba, mert ott alapesetben nem ez lesz a legnagyobb gond a hanggal.


Kipróbálni, magadnak eldönteni, hogy jó-e neked, teljesen jó a legolcsóbb. Ha esetleg nem szól, akkor feltételezem megfordítod, és mégis szól.

2020. nov. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!