Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kaptam 2 első kiadású PS-t....

Z___O kérdése:

Kaptam 2 első kiadású PS-t. Nem tölt be semmit. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Az egyik ki van chippelve a másik nem, de egyik sem csinál semmit, amikor berakom a kiírt játékot. Eredetivel nem próbáltam még, csak az a baj, hogy azok reteksokba kerülnek. Előbb meg szeretném kérdezni, hogy érdemes-e azzal megpróbálni.

Amikor bekapcsolom a cuccost, a menüben 2 dolgot lehet választani, az egyiken valami a memóriakártya van (amim nincs) a másikon meg ilyen zongorabillentyűk, meg hangjegyek vannak. Egyikkel sem tudok állítani semmit.

Amikor berakok egy cd-t nem történik semmi. Megnéztem, hogy mit csinál a gép a cd-vel, amikor berakom, úgy hogy benyomtam a gombot amit a fedél nyom meg amikor be van csukva. Felpörög egy olyan 2 másodpercre, majd leáll és egy pillanatra megint megindul, de aztán végleg leáll. Esetleg arra gondoltam, hogy lehet, hogy az olvasófej nem működik vagy valami (elvégre nem valami fiatal), de ez csak akkor derülne ki, ha eredeti játékkal is kipróbálnám.

A másik tippem meg az, hogy a chip adta meg magát.



2020. nov. 16. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
29%

"csak az a baj, hogy azok reteksokba kerülnek"

minden drágának tűnik ha nem te keresed meg rá a pénzt. keress valami diákmunkát

2020. nov. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj neg keríteni valahonnan egy eredeti játékot. Ha azzal is csinálja, akkor szerintem a chip kilőve. Az első 3 PS-ben azért fogyó alkatrészek az olvasófejek, lehet az a ludas. Esetleg próbáld meg finoman megtisztogatni.
2020. nov. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Dolgozok, de nem azért nem veszek eredeti játékot, mert nem akarom megfizetni a készítőjének, hanem mert nem veszek feleslegesen, ha azzal sem fog működni.

Köszönöm a segítséget egyébbként. Akkor majd megpróbálom az eredetivel, ha azzal sem jó, akkor egyertelmű a probléma.

2020. nov. 16. 23:41
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A fejlesztők szempontjából már úgyis mindegy, hogy kalóz verzióval játszol, mivel újonnan már nem lehet PS1-es játékokat kapni.
2020. nov. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Újabb észrevétel. Tegnap megint leteszteltem, ekkor kicsit másképp (is) történtek a dolgok.

Néha jobban felpörög, mint amikor csak 2szer megindul. Van, amikor pörög, hallani, hogy csinál valamit és valószínűleg olvas, mert a kepernyőn a kurzort ilyenkor nem lehet mozgatni. Aztán egy-két másodpercre megáll, ekkor a kurzort ismét lehet mozgatni, de az 1-2 másodperc letelte után újra felpörög és ugyan úgy kezdi az elejéről. Egyre jobban gyanakszok arra, hogy más baja van, nem az, hogy nem eredeti a cd. Vagy rosszul írtam ki 🤷‍♂️ pedig úgy csináltam, ahogy kell elvileg

2020. nov. 22. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!