Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Régebbi, nem okos TV összeköté...

Régebbi, nem okos TV összekötése set-top box-al?

Figyelt kérdés

Egy régebbi TV-t össze lehet kötni a IPTV set top box-al csak egy HDMI kábellel, vagy kellene még valami más is, hogy működjön?

Samsung plazma TV és Flip csomagról lenne szó: a TV azt mondja h nem kap jelet, de a set top box zölden világít, tehát az még megkapja a jelet.



2020. nov. 17. 19:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#10 vagyok:


Egyébként pedig ezt az "IPTV-kód"-ot sem értem!


Én is Flip-es vagyok!


Behuzagolták, konfigurálták a rendszert, és ezután semmi dolgom nem volt. Nézem a csatornákat és ennyi.


Szerintem ha bármi "gebasz" akadt akkor hívd ki őket a 1446-os számon, és ingyen megnézik hogy mi a gondod! Elméletileg a te helyzetetben ŐK qrtak el valamit!

2020. nov. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

#10 A TV kiírta hogy nem HDMI képes, használjon más bemenetet. Lehet, hogy a set top box és közte nem elég a hdmi, kellett valami más is.


#11 Ha jól emlékszem "IPTV azonosító"-t kért a TV a működéshez, ez egy ilyen hosszú számsor, sok 0-val. Amikor bekötöttek mindent, akkor még nem volt TV, így nem tudták megvárni azt, hogy bekapcsoljuk, majd aktiváljuk is, csak odaadták a kódot.

2020. nov. 20. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!