Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lg cx3 vagy samsung q800t?(len...

Lg cx3 vagy samsung q800t?(lent több infó)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Érdeklődnék, hogy a két tv közül melyiket érdemes megvenni, nem tudok dönteni. 65colos lenne mind a kettő és a nappaliba lenne téve. Az LG-nél igazából az oled jön be nagyon, a samsungnál pedig a 8k felbontás. Igazából sima tv adást nem nézek rajta(le is mondtam a tv szolgáltatást már 1 éve) amire használom az a netflix, hbogo, és majd ha lesz akkor disney+. Gondolkodok majd ps5 megvételén is, vagy lehet csak egy mezei ps4 pro-n.... ami negatívum szerintem, bár nem értek hozzá, az az hogy a samsung qledet használ, mennyire fekete a fekete? Mert láttam személyesen mind a kettőt de a samsung ott nem volt szürkés(a fekete) főleg este használnám "mozizásra" besötétítve, napközben meg nagyon ritkán. Akinek van valamelyik tv-je vagy ért hozzá, leírná a tapasztalatait? Hogy melyiket érdemes megvenni. Előre is köszönöm a válaszokat.



2020. nov. 18. 11:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Az LG OLEDek elég jók, nekem is ilyen van itthon. Szerintem a WebOS a legjobb tv szoftver. Egyébként a Samsung QLEDek (nem Oled technológia, csak marketing!) szépek szoktak lenni a boltban, sajnos velük nincs tapasztalatom, de a 8K felbontás viszont szerintem felesleges.
2020. nov. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy az OLED!


A boltban tényleg hibátlan a Samsung feketéje nappali körülmények között, viszont sötétben már nem az igazi!


8k pedig felesleges, mivel még a valós 4k felbontású film is kevés, talán a piacon lévő 4k-s filmek fele a valódi 4k, a többi 2k körüli felbontású.

2020. nov. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!