Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi történt a Sony wh1000xm3...

Mi történt a Sony wh1000xm3 zajszűrésével?

Figyelt kérdés
Ma szereztem be egy sony wh1000xm3-es fejhallgatót, miután rengeteg jó véleményt olvastam róla. Jófogásról vettük, de gyakorlatilag teljesen használatlan, a töltője még ki sem volt bontva. Nagyot csalódtam az örökké dícsért zajszűrésében, gyakorlatilag sokszor nem tudom eldönteni hogy be van-e kapcsolva vagy nem. Mindent szinte tökéletesen hallok, a billentyűzet kattogását, a lépteimet, még mások lélegzetvételét is. A mélyebb hangokat talán kicsit tompítja, de a magasabbakkal semmit nem tud kezdeni. Semmit nem érzékelek a beígért "izoláció érzéséből" Nem voltak hatalmas elvárásaim, több bemutatót is megnéztem youtubeon, ahol nagyjából megmutatták hogy mennyit képes kiszűrni, és hát ég és föld a különbség. Gyakorlatilag apám 5 éves, 40 ezerrel olcsóbb fülese többet tompít. Megpróbáltam újraindítani, resetelni, másik telefonnal párosítani, kábellel párosítani, letöröltem majd visszatöltöttem az appot és semmi. És miután erre rákerestem Google-on kiderült hogy nem vagyok egyedül. A pletykák szerint, a 4.1.1.-es frissítés az oka, és ezelőtt a zajszűrés kiválóan működött. Volt olyan, aki össze is tudta hasonlítani a régi és az új verziót, és megerősítette a különbséget. Rengetegen panaszkodnak emiatt, és láthatólag a Sony-nak nem áll szándékában foglalkozni ezzel az évek óta fennálló problémával. Vannak akiknél szintén ez a helyzet? Mit gondoltok, a Sony miért tagadja hogy bármi baj lenne a legújabb verzióval? Lehet az az oka, hogy nemrég megjelent a wh1000xm4, ami mégjobb zajszűrést ígér?

2020. nov. 24. 17:15
 1/1 A kérdező kommentje:
A készítők arról is gondoskodtak, hogy mostmár ne lehessen a régebbi verziókat visszaállítani, pedig ez volt a problémára az egyetlen eddigi ismert megoldás.
2020. nov. 24. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!