Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az új Xbox kontroller PC-hez...

Az új Xbox kontroller PC-hez kötve teljes értékűen használható?

Figyelt kérdés

Asztali géphez vennék kontrollert. Minden funkciója megfelelően működik az Xbox kontrollernek?

Érdemesebb venni az adapteres verziót, vagy elég ha veszek egy USB-s Bluetooth egységet és azon keresztül is teljes értékűen lehet vele játszani?



2020. nov. 24. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez játéktól is függ!
2020. nov. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Teljes értékűen használható vezetékkel,vagy vezeték nélküli funkciójával is.

Minden funkció működik.

Én így játszom/ttam pc-n,Assassin’s Creed,Tomb Raider,The Crew,THE CREW 2,Watch Dogs...játékokat.

(Xbox One Wireless Controller Model 1708)

2020. nov. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Microsoft Store-ból letöltöd hozzá az "Xbox tartozékok" nevű kiegészítést.Ha a játéknak van keretprogramja (Steam,Ubisoft),akkor ezekben van lehetőség külön profil mentésére is.Ezek használatával 100% a kompatibilitás.
2020. nov. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Két további kérdésem lenne:

1. Érdemes a legújabb Series x/s-hez kijött kontrollert venni?

2. Érdemes az adaptereset venni vagy inkább vegyek egy Bluetooth sticket?

2020. nov. 25. 06:14
 5/7 anonim ***** válasza:

Mire gondolsz hogy "adapteres"?

Melyik verzió?

Nekem (ahogyan írtam) XBOX ONE vezeték nélküli (bluetooth usb stick,kp 80 centis hosszbbító tartozéka volt) a kontroller.

Nem volt hozzá akku,így elemekkel oldottam meg.Egy hét múlva a hozzá egy micro usb kábelt, és azóta -összedugva a saját "hosszabbítójával" használom.

2020. nov. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gondolom Xbox 360 kontroller nem játszik úgyhogy azt kihagyom.

Az Xbox One kontrollerekből két fajta van. A legrégebbi alaptípusban nincs BT és elég vacakok a gombok, de azt nem hiszem, hogy manapság nagyon lehet kapni. Az újabb (Xbox One S/X) kontrollerekben van. A régit csak a saját Microsoftos adapterrel, az újakat bármilyen BT adapterrel lehet használni vezeték nélkül. Mindkettő működik kábelesen is, ilyenkor nem kell adapter, vezetéken kommunikál (és akkor elemekkel sem kell bajlódni).

Aztán van az új Series S/X kontroller ami gyakorlatilag egy frissített változata az Xbox One S/Xnek, mindenben egy picit jobb, talán csak a D-pad ami láthatóan különbözik. Én a Series joyt venném, de ha nagy az árkülönbség az One is bőven jó lesz.

2020. nov. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

A kérdés arra irányult, hogy mivel nincs Bluetooth az asztali gépemen, ezért inkább vegyem az adapteres verziót cca 27 ezer Ft, vagy az is megfelelő, hogy ha veszek egy Bluetooth adaptert cca 2500ft. Van különbség bármiben (válaszidő, érzékenység, kapcsolati jelerősség, akksi élettartam, stb)

2020. nov. 27. 06:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!