Valaki aki nagy videojatek fuggo volt de egy ido utan leszokott rola vagy megutalta??

Figyelt kérdés
30 eves parom hazajon munka utan es hozza se lehet szolni, mintha eltunt volna amiota megvette a playstationt. Gyerekkoraba nem voltak neki ilyenek szoval lehet most eli ki magat, de hiaba beszelek vele fuggo lett

2020. nov. 25. 19:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
A sógoromnak nincs ilyen modern cucca, ő meló után félrelépni járt, így a kettő mellé már van egy harmadik gyereke. Ha ezzel hasonlítom össze, a helyedben vennék neki hozzá pár játékot és beszállnék néha egy körre.
2020. nov. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
22%

hát ez nem egyszerű dolog...

amit biztosan NE csinálj: ne tedd tönkre a playstationt, mert akkor vége lesz a kapcsolatnak.

szekszmegvonás és kajamegvonás talán segít

2020. nov. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki más, de benne van a pakliban, hogy idővel beleun. 21 évesen vettem az első PC-met, és akkor én is sokat játszottam, meg mindig fejlesztgettem, de idővel kezdett teljesen más érdekelni, és úgy 30 éves koromra inkább már csak netezésre, filmnézésre használtam. Most vagyok 45,néha játszok a gyerekek xboxán, de max heti 1-2 órát. Valószínűleg idővel ő is megunja, de, hogy ez mennyi idő azt nem lehet megjósolni.
2020. nov. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Az "amióta" mit jelent, mikor vette? Nem az újdonság varázsa vonzza még oda? Ha új konzolt veszek vagy olyan játékot, én is rátudok függeni, de egy idő után normalizálódik.
2020. nov. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy hozzá sem lehet szólni? Meg sem próbálod, vagy kizavar a szobából? Mert nem mindegy.
2020. nov. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél még egy kontrollert és ülj le vele játszani
2020. nov. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%

"szekszmegvonás és kajamegvonás talán segít"

Ha elkezdenek dolgokat megvonogatni egymástól, egy normális kapcsolatnak ott már vége van. (És amúgy sem volt róla szó, hogy a kérdező főzne a párjára)

2020. nov. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

körülbelül 2 éve vette


beszélek hozzá, de nem reagál mert a játékra koncentrál, és hiába mondok bármit (nem zavar ki semmi ilyesmi, nem idegbeteg, de mintha ott se lenne)


és ő mindennap játszik konkrétan, simán 5-6 órát, van vagy hogy hétvégén reggeltől estig...


nem tenném tönkre, én se vagyok idegbeteg, nem is szeretném tőle megvonni a játékot, csak annyit szeretnék ha heti 1-2 alkalomra lecsökkenne ez az egész..

erre az volt a válasz, nem mindegy mit csinál így legalább nem unatkozik,

hát köszi

csak én a háttérbe szorultam úgy érzem

2020. nov. 25. 20:00
 9/19 A kérdező kommentje:
megvonás dolgot én sem tartom jónak, én inkább megbeszélni próbálom, vagy vmi más praktikát
2020. nov. 25. 20:01
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

2 év?

ajjajjjjjj

2020. nov. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!