Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen digitális tükörreflexes...

Milyen digitális tükörreflexes fényképezőgépet ajánlotok, ami árban inkább olcsóbb kategória, egyszerűen kezelhető, és azért mondjuk jó minőségű, és jó képeket is készít?

Figyelt kérdés
Eddig kompakt gépeket használtam, de ilyet is szeretnék idővel, nem mostanában, de mondjuk érdekel, hogy egy jóra mennyit gyűjtsek. Zsebből biztos nem lesz 1-2 héten belül, de talán 1-2 hónap múlva már lehet, hogy összeszedem az árát.
2008. nov. 30. 13:18
 1/2 megmondom válasza:
Ha nem ragaszkodsz egy adott márkához, elég széles a választék a "kezdő" tükrösök között.Pl: canon eos 450d;Olympus e-510,520;nikon d60!Természetesen van még bőven, de ezek az olcsóbbak.Nekem egy oly e-510 van és nagyn meg vagyok vele elégedve!Remélem tudtam segíteni!
2008. dec. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én helyedben körülnéznék a bridge gépek között is ha fontos számodra a sokoldalúság. Nekem bridge gépem van és gyönyörű képeket készít. Manapság divat a tükörreflexes gép, de ha hobbi fotós vagy már nem-tükörreflexes géppel 70-120 ezres kategória is óriási szabadságot és kíváló minőséget ad.


Szóval én lebeszélnélek a tükörrefelexesről, az min.! 200 ropi és akkor max 2 objektívod van és mivel ez a belépő szint lehetnek apróbb kellemetlenségek. Pl. a lencsetagban nincs bemozdulás védelem, vagy kevesebb fény mellett használhatatlan a távoli objektív. Ilyenek. Jól gondold át.

2008. dec. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!