Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mit tudnék kezdeni az xbox...

Mit tudnék kezdeni az xbox oneommal?

Figyelt kérdés
Van most egy xbox oneom és még legalább egy évig használni akarom, de folyamatosan kidobál játekokból,lefagy, stb. Néztem megoldásokat youtubeon stb de nem használ semmi. Érdemes egy szervízbe el vinni tudnak vele valamit kezdeni?

2020. dec. 3. 08:36
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Konzolvilag szervize olcson megoldja a gondot
2020. dec. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Talán tervezet elépülés vagy szoftveres gátlás. Lehet a Konzolvilág is csak annyit mond beszámítható a mosógépet is elengednek a Series Sből neked 15kt
2020. dec. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ajánlanám, hogy alapvetően az általános iskolás tananyaggal foglalkozz helyette. A helyesírásodat is javítja, és te sem maradnál tróger.
2020. dec. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem szervíz
2020. dec. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Harmadik válaszát köszönöm tudom hogy problémás a helyesírásom viszont ide nem regényt vagy nyelvtan dolgozatot jövök írni nem igazán figyelek oda. Nem vagyok egy szarrá tanult embere viszont trógernak nem mondanám magam, de köszi az észrevételt.
2020. dec. 3. 11:36
 6/6 A kérdező kommentje:
A konzolvilág szervíze akkor megér egy próbát. Köszönöm a válaszokat.
2020. dec. 3. 11:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!