Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hangszóró/gép hangja/videó...

Hangszóró/gép hangja/videó hangja. Mi lenne a legoptimálisabb beállítás?

Figyelt kérdés

Új hangszórót vettem (Spacer 2.0, 6W (2x3W), 4xLED, USB), de hangerőszabályozó nincs kézügyben, így azt be szeretném állítani egy fix értékre, a videók (vagy zenék) hangerejét meg vagy magánál a videónál állítanám, vagy a Windows tálcáján.


Kiindulási hangerősségnek mi lenne a legoptimálisabb? Ha minden kb közepes értéken van?

(Nagyon hangos tud lenni, de maxon ritkán használnám.)


Illetve a LED-eknek és magának a hangszónónak a kímélésére mi a legjobb módszer? (Persze azon kívül, hogy nem használom...)



2020. dec. 4. 16:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Én úgy lőném be, hogy a hangerőszabályzót 0-ról addig tekerném fel (max. Windows hangerő mellett), amíg el nem ér arra a hangszintre, amin maximálisan szeretném hallgatni majd. Ekkor a Windowsban nem lehet majd ezen túltolni.

Tipp: én ezt a programot használom pluszba: [link] Van egy olyan szerintem nagyon hasznos funkciója, hogyha leviszem az egeret a tálcára, és ott görgetek, akkor azzal a megadott értékkel tudom változtatni a Win hangerejét. Így nem kell mindig csúszkát piszkálni. Gombnyomásra is lehet hangerőt állítani, az meg jól jön teljes képernyős módban, pl. játékközben, ahol amúgy csak menüben turkálva lehetne hangerőt állítani.

2020. dec. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!