Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek a Logitech...

Mi a véleményetek a Logitech G920 kormányról?

Figyelt kérdés
Megéri szerintetek az árát váltóval, maga a kormány, és állvány. kb. 180E FT-re jön ki.. Szerintetek?

2020. dec. 4. 16:09
 1/1 anonim válasza:

Nekem az van. Imádom! Szerintem megéri. Habár nem megy le kell padlóig a fék (a szimuláció miatt) így igazán élvezhető nem lesz minden játékban. De ez is orvosolható. Ezen kívül hibatlan. Na most a váltó sem rossz minőségű, de nálam kb 9 hónap használat után elkezdett furcsán viselkedni. Nem tűrhetetlen,de nem valami jó. Ezt úgy értem hogy óriásiakat kattan amikor kettesből megy üresbe vagy hármasba. De nem tűrhetetlen és kb 50ből is csak 5 ször csinálja. (Nem váltottam soha erőből,finoman váltottam!)

Szerintem simán megéri!

2020. dec. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!