JBL Xtreme 2 vagy Charge 4?

Figyelt kérdés

A kérdés adott, szeretném ha termékkel kapcsolatos tapasztalattal rendelkező emberek válaszolnának.

Néztem YouTube videókat, de azokból nem tudnám eldönteni, hogy valójában milyen a hangzásuk.


A felhasználás célja: autóban használnám a hangszórót leginkább, mivel régebbi típusú autót használok, ezért nincs Bluetooth funkció, se USB rajta, valamint a hangrendszere is gyenge.

A célom nem az, hogy úgy üvöltsön, vagy olyan basszusa legyen, hogy szétessen az autó, vagy 3 kilométerről hallják hogy jövök, hanem az, hogy élvezhető hangminőséget (basszust is) adjon a készülék, megfelelő hangszín mellett, közepes hangerőn.


Az Xtreme2 ára 65.000Ft körül mozog, a Charge 4 pedig 50.000 Ft körül. A kérdésem az lenne, hogy megér-e az Xtreme2 15.000Ft felárat, ha az ár úgymond nem számít (ezt úgy értem, hogy beleférne a keretbe, de ha nem ad annyival többet, akkor nem).


Esetleg, ha más típusú Bluetooth hangszórót ajánlana valaki, ami hasonlóan jó minőségű (vagy jobb), azt is szívesen látom.


A segítő válaszokat előre is köszönöm.



2020. dec. 4. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem extreme2-m van,kocsiban nem próbáltam,de az fix,hogy sokkal jobban megéri mint a charge 4,nem semmi basszusa van,kocsiba nyílván jól ki fog jönni,mert ugye zárt a kocsi,így ki lehet használni a basszus membránt. Nagyon tiszta hangja van és nagyon jó külső tulajdonságai is vannak. De persze szóbajöhet más márka is pl. Hamman cardon Go+play,olcsóbb is mint a jbl és kicsit így veri a basszust lefele,mint pl.egy pc hangfal.

Csak ne használtan vedd,mert az nem éri meg.

2020. dec. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja még annyi,szerintem itt is figyelembe lehet venni a hordozhatódágot,mert pl. ha a harmann-t vennéd az ugye nagyobb,más használatra,mondjuk egy túrázáshoz sokkal kényelmesebb egy jbl-t cipelni.
2020. dec. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Időközben már döntöttem, és egy Xtreme 2-re esett a választásom.

Nagyon jó hangzása van, bár talán ha töltőre van téve, úgy valamivel még jobb a hangja.


Most már csak egy feladat van hátra, keresni egy hozzá megfelelő autós töltőt. :)

2020. dec. 7. 23:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Na,jó dõntés volt,én se bántam meg.
2020. dec. 8. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Xtreme 2
2021. jan. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!