Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri 2020-ban xbox one s...

Megéri 2020-ban xbox one s konzolt venni karácsonyra?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy xbox one s konzolt karácsonyra és érdekelne hogy megéri-e, azaz kb. mennyi ideig fognak még erre a konzolra új játékok kijönni? pl. fifa

2020. dec. 6. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
? 20 ezer forint különbség van az új Series S és Xbox one S között. Nagyon lekéstél ennek a konzol vásárlásával.
2020. dec. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Két évet biztosan ígértek, de nincs rá semmilyen garancia. És igen az Xbox Series S elég olcsónak tűnik bár nem tudom mennyire lehet kapni mostanában.
2020. dec. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem One S-em van már 1,5 éve, szerintem megéri, játékok nem tudom meddig fognak rá kijönni, de nem is mindig jobb az újabbat venni, ha nem érdekel mondjuk a mostanában kijött COD Cold War (mert az nem kompatibilis a One S-el) akkor szerintem megéri, de pl a FIFA az még jól fut raja.
2020. dec. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 Miről beszélsz? A Cold War megjelent mindenre, Xbox Onera is.
2020. dec. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Okés, akkor bocsi
2020. dec. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem igen. Én is most vettem. Azért döntöttem így, mert nagyobb a háttértár mint a Series S-ben + van benne lemez meghajtó.
2021. jan. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!