Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Okos tv-vel mit lehet ilyenkor...

Okos tv-vel mit lehet ilyenkor csinálni, ha nem akar működni az applikáció?

Figyelt kérdés
Sokadjára csinál már olyan hogy a Youtube applikáció megakad a betöltő képernyőnél, forog örökké, de nem indul el. Ezt egyféleképpen lehet orvosolni, teljes gyári visszaállítás, és akkor utána működik. Kb egy hétig, aztán megint ez, de már kezd bosszantóvá válni. Szoftver frissítést nem talál. Valami ötlet erre?
2020. dec. 6. 18:40
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
A Factory Resetet ki tudtam bekkelni egy sima gyorsítótár rüítéssel, de szerintem ez sem normális, ha hetente kell.
2020. dec. 6. 18:50
 2/16 anonim ***** válasza:
Valószínűleg hibás az app, teleírja a háttértárat. A tévé gyártójának ügyfélszolgálatán jelezd a problémát.
2020. dec. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Találtam a gyártó fórumán bejegyzést mástól ugyan erről a hibáról. Ott az illetékes egy ilyen általános troubleshoot oldalhoz adott linket, ahol szokás szerint mint minden gyártónál van egy nagy rakás bullshit, de konkrét probléma megoldás semmi.
2020. dec. 6. 19:12
 4/16 A kérdező kommentje:

Illetve de ezek:


ellenőrizd a netet

töröld a gyorsítótárat

csinálj gyári visszaállítást, csak ezek a problémát nem oldják meg tartósan.

2020. dec. 6. 19:13
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ne piszkáld a tévén a youtube-t és nem lesz vele ilyen gondod.

Ezért nem kell okostévére költeni.

2020. dec. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

előző ezzel kapcsolatban ezt tudom mondani:

https://www.youtube.com/watch?v=DvKtI50UaFE

2020. dec. 7. 07:02
 7/16 anonim ***** válasza:
Tv pontos márka és típus nélkül mégis mi a lónak a szaporító szervét vársz tőlünk!? Tv pontos típusa?
2020. dec. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Kérlek magyarázd el, mivel vagy beljebb ha ismered a tv pontos típusát. Rákeresel guglin? Azon már én is túl vagyok.
2020. dec. 7. 10:22
 9/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk tudnám a proci és ram méretet, mennyire élet képes az eszköz.pl: Egy gagyi kinai szartól (Navon és társai) nem kell elvárni a csodát, amiben 1giga ram-nak kéne csodát tennie.
2020. dec. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nem gagyi kínai szar.


Egyébként nyilván nem ilyen volt megvétele óta, csak a közelmúltban kezdett jelentkezni ez a probléma...

2020. dec. 8. 07:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!