Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik Xbox bírja tovább hiba...

Melyik Xbox bírja tovább hiba nélkül az Xbox 360 slim vagy az Xbox 360 elite?

Figyelt kérdés
2010. aug. 12. 07:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
12%
PS3 !
2010. aug. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Mondom Xbox nem érdekel a PS3
2010. aug. 12. 08:06
 3/19 anonim ***** válasza:
57%

Akkor a válasz:


Xbox 360 elit jasper alaplapja jobban birja még mindig! Láttam egy videót is róla össze volt hasonlitva

Xbox360 elit vs Xbox360 250 "slim" ha megtalálom be linkelem!

2010. aug. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
5%
SLim mert újabb...
2010. aug. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
64%

08:20: Egyáltalán nem! Látszik hogy nem konyitasz hozzá! Azért mert újabb nem jobb! Hiába az új hütésmódositás még igy is 3LED lehet, ez sokall jobban melegszik még igy is!


Szóval ha jót akarsz inkább vegyél Jasper alaplaposat! De nem itt kéne kérdezni hanem olyan honlapon ahol igazából értenek az Xbox360 pl.: [link]

Ők részletesebben le tudják irni!

2010. aug. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

3LED helyet-Red Light

Slim már nincs 3 LED :D

2010. aug. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
54%

Nos, úgy látszik sokan nem értenek hozzá.

Végül is, mind egy milyen fajtát veszel, úgy is RROD lesz (Red Ring Of Death=3 led-es hiba angol neve)

A lényeg: a jasper alaplapos gépek tovább bírják, mert csökkentették a GPU méretét. Ezáltal kevesebb hőt is termel, így kevesebb esélyt ad a RROD-nak, de attól ugyan úgy 3 led-es lehet... Szerintem a Xbox360 Slim is Jasper alaplapos, de nem tudom. Nekem egy spécizett arcade packom van (egyedi skin, 250 gb HDD(kaptam :D) )Slim mért bírná tovább, mint az elite? Attól hogy újabb? Pff...

Csak még senkinek se fordult elő a hiba. Az Xboxot ismerve, úgy is elő fog fordulni előbb vagy utóbb.

2010. aug. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
11%
Szerintem semmi baja nincsen sem az elit-nek sem pedig a slim-nek! nekem van egy slim em és tökéletesen müködik! a 3 led es hiba meg nagyon ritkán fordul elő, s a slim ben ez már állitolag eltűnt!(remélem nem is lesz!:)) szóval ha okos vagy akkor slim et választod! nincsen garancia arra,hogy melyik megy elöbb "tönkre" ! ráadásul a slimben már van beépített wi-fi!...
2010. szept. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
11%
barátaimnak van elite-jük meg sima arcade-uk és semmi baj nem volt velük! szoval lényegében akkor ha valaki akar venni,akkor slim a választás!
2010. szept. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 bunkobakszi válasza:

Páran nagyon el vannak tévedve...

a Slim-nek Valhalla "nevű" az alaplapja ha már itt tartunk és nem jasper van benne.

Nekem volt régebbi x360-om is.Hát tény ,hoyg a slim-ből kb 10x melegebb levegő jön ki de nem azért mert többet termel hanem azért mert nem reked meg benne a meleg levegő mint a régiben.Aki látott mind a kettő példányből szétszedve eggyet az hamar rájön hogy a régi nagyon el volt Ba...va szellőzés szempontjáből.Egyébként mind a 2 sokáig birja ha jól szellőző helyen van és nem kapcsolgatják ki be 10 percenként.Én a 4gb slimet ajánlom azért is mert újabb és mert sokkal jobban meg van oldva a hűtése és már ott tartunk hogy olcsóbb mint egy fat arcade pack

2011. febr. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!