Chromecastot használtam Telekom szolgáltatásnál,kicserélték modernebbre a boxot és azóta nem tudom párosítani a Ch-ot és a TV-t Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Próbáltam kesetelni a Ch-ot, ujra irni a Google Home-ot.végigvisz a letölltést és utána nem telálja a TV-et a laptopon, sem az iphonon.

2020. dec. 10. 16:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Reseteltem a Chr-ot és ujra letöltöttem a Google Home-ot. A Chr letöltése ezek után megtörtént, de nem ismerte fel a TV-t sem a laptopomon sem az iphonomon
2020. dec. 10. 16:17
 2/3 anonim válasza:
Megnyomod a reset gombot. Nyilvan bevan dugba a tvbe az arammal ellatott chromecast es az androidos telefonoddal a google home alkalmazasban hozzaaddolod. Mi ebben olyan nehez?
2020. dec. 17. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Wifi router beállításba ki kell kapcsolni a wifi izolálást!
2021. ápr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!