A wacom cintiq tablettel kapcsolatban lenne pár kérdésem (?)

Figyelt kérdés

Megéri ilyet venni?

Itt olyanra gondolok ami 200.000 alatt van.

Ezekkel lehet animálni (mozgó képernyőt létrehozni) vagy csak simán digitális képeket lehet vele rajzolni?

Átlagosan menyibe kerül egy olcsó wacom cintiq tablet?



#animálás #wacom cintiq tablet
2020. dec. 13. 16:36
 1/3 A kérdező kommentje:

A wacom one-t (itt persze arra gondolok ahol lehet látni mit rajzolsz...vagyis a táblán) mennyire jó? Megéri?

Animálni lehet vele?...ez lehet hülye kérdés de akkor se vagyok benne biztos.

2020. dec. 13. 16:49
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, jobb ha látod is, hogy mit rajzolsz a Wacom táblák a legjobbak ilyen téren. A legolcsóbb cintiq is 220 ezer körül van, de használtan már lehet kapni 100-150 ezer ft-ért is. Facebook-on Magyar Grafikusok csoportban láttam már párat meghírdetve, de elég kapósak. Animálni is lehet a wacommal, de azt érdemesebb gépen készíteni. Nekem csak egy CTL-em volt, de nem tudtam igazán kihasználni és megszokni.
2020. dec. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.


"Animálni is lehet a wacommal, de azt érdemesebb gépen készíteni."


Miért?

2020. dec. 13. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!