Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox tulajok! Ez, hogy működik?

Xbox tulajok! Ez, hogy működik?

Figyelt kérdés

Kérdés: Olvastam FB kommentekben hogy ha van 1 év live előfizetésem és veszek 1 hónap game passt, akkor az egész évben tudom használni a game pass-t 1 hónap áráért mert az 1 éves liveom frissül. (Ez azért túl szépnek hangzik, hogy igaz legyen.)


Köszönöm a válaszokat!



2020. dec. 24. 21:03
 1/3 xKakashix ***** válasza:
a gamepass és a live tudtommal két külön dolog, egy ideje már nem kapcsoltam be a boxom, nem tudom azóta változott e valamit, de ott a gamepass ultimate ami egyesíti a kettőt, illetve az EA access is benne van, szóval az éri meg a legjobban szerintem
2020. dec. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van egy olyan állandó akció Xbox One/Series-en (lehet, hogy PCn is működik, azt nem tudom), hogy ha éppen NINCS élő Game Pass előfizetésed az Xbox profilodon / Microsoft Accountodon akkor a meglévő Gold előfizetésedet fel lehet fejleszteni Game Pass Ultimatera. Vagyis, ha van akárhány hónap Goldod előfizetve (max 36 hónap lehet feltöltőkártyával azt hiszem) és veszel legalább 1 hónap Game Pass Ultimatet akkor a Gold időd és a Gamep Pass Ultimate időd összeadódik.


Röviden: van mondjuk 12 hónap Goldod (még hátra) és veszel 1 hónap GPUt akkor lesz 13 hónap GPUd. Ezzel lehet trükközni már több mint egy éve. veszel akár 3 év Goldot ami jóval olcsóbb mint a GPU és utána 1 hónapot a GPUból és lesz 3 év GPUd. Remélem érthető.


Fontos még egyszer, hogy ez csak akkor működik ha éppen nincs Game Passod. És jó tudni, hogy amíg le nem jár addig nem érdemes rá venni még Goldot mert a gép arányosan számolja csak be. Tehát azt hiszem 1 év Gold csak 3 hónap GPU lesz. Hagyni kell lejárni és utána megint meg lehet ezt játszani.

2020. dec. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2 Köszönöm! Így már tiszta a kép.

Ment a zöld pipa.

2020. dec. 26. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!