Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lg vagy Samsung Smart tévé...

Lg vagy Samsung Smart tévé legyen?

Figyelt kérdés
120 ezer a max keret, 100-110 centinél ne legyen nagyobb az átmérő, viszont szempont a 4K. A Samsungról nem hallok jókat manapság, elég gyatra minőség, sok a garanciázás is. De csak pár esetet olvastam, az is igaz.
2020. dec. 25. 18:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
LG. /Tapasztalat/
2020. dec. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%

Samsung,LG...ugyanaz. :)

Korea,még a központjuk étkezője IS közös,az ipari parkban.

2020. dec. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Vortrex ***** válasza:
100%
Én is az LG-t javaslom. Nekem is az van, gyönyörű a képe és jó az ára.
2020. dec. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem Samsung van, de praktikusság miatt (Samsung telefon)
2020. dec. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekünk van 2 Samsung és 1 LG. Nem sok különbséget fedeztem fel, talán az LG rendszere gyorsabb.
2020. dec. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A családban van Samsung és LG tévé is. A Samsungot pár hónap használat után már javításra kellett küldeni. Az LG évek óta hibátlanul működik, úgyhogy én biztos LG-t vennék.
2020. dec. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Morzsi007 ***** válasza:
100%
A kommenteket olvasva inkább LG a befutó. Régebben egyszerre vettünk egy Samsung meg LG Plasma TV-t. A Samsung 3 év után megadta magát, az LG mai napig üzemel, màr 9 éves. Ezek plazma tv-k voltak. Én is az LG-t javasolnám.
2020. dec. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem Samsung van, és semmi probléma vele, illetve az LG is ugyanolyan jó minőség, szóval igazából egyikkel sem lőnél mellé! Sőt, sógoromnak szintén több éve Panasonic van, és az is kiváló minőség, ha érdekel, szóval ebben a top 3-ban maximálisan megbízhatsz! Nézz szét Árukeresőn, használd az oldal szűrőjét, hogy az igényeidnek megfelelőt találj, olvass róluk véleményeket/tapasztalatokat!
2020. dec. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A Panasonic-kal nem is jó tapasztalataim vannak. Egy immáron 11 éves plazmával.
2020. dec. 25. 19:26
 10/11 anonim ***** válasza:
44%
Nekem még képcsöves Samsungom van, kb. 13 éves és ennyi idő alatt semmi hibája nem volt. Persze, tudom, a régebbi technológiák még tartósabbnak készültek, nem az volt a cél, hogy 3 évente újat vegyél. Szerintem a mostaniaknál nagy különbség nem lehet.
2020. dec. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!