Hypixelre szeretnek venni eredeti minecraftot.Azt mondtak higy a Java fajtát kell megvennem de nem vagyok benne biztos valaki segíteni? És az igaz hogy a win10es olyna mint a telefonos pocket edition mc?

Figyelt kérdés

2020. dec. 27. 19:20
 1/2 A kérdező kommentje:
vagyis úgy értettem hogy nekem arra kell Mc higy hypixelen tudjak játszani és felek hogy azt veszem meg ami olyna mint a pocket edition
2020. dec. 27. 19:23
 2/2 anonim ***** válasza:

Java kiadást itt tudod megvenni:

[link]


A Pocket Edition már nem az a PE, ami régen volt, tartalom és frissítés tekintetében már ugyanazt tudja, mint az összes többi verzió. A Microsoft egy közös projektnek alkotta meg az új Minecraftot Bedrock Edition névvel, ebbe beletartozik a Mobilos, Playstationos, Xboxos és Windows 10-es kiadás is. Ezek 100%-ban megegyeznek és kompatibilisek egymással. Tartalmilag ezek is ugyanazok, mint a Java kiadás, csak a Java kiadás különálló. Az ahhoz készült szerverek/pályák/modok nem használhatóak a többi verzióban és fordítva sem. De mivel a Hypixel a Java kiadáshoz készült, így értelemszerűen neked azt kell megvenned.

2020. dec. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!