Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen kamerás drónt ajánlanát...

Milyen kamerás drónt ajánlanátok 100 ezer forint alatt, ami jó minőségű és -felbontású képet/videót készít éjszaka is?

Figyelt kérdés

A reptetési szabályokkal, engedélyekkel tisztában vagyok, kioktatást nem kérek!

Olyan drónt keresek, ami legalább Full HD-minőségű felvételek készítésére alkalmas, ezen felül éjszaka egy sötétebb helyről (pl. kertvárosi mellékutcáról) is viszonylag pixelmentes, jó képet ad vissza. Fontos, hogy a keretösszeg nagyon maximum 100 ezer forint! Köszönöm.



2020. dec. 27. 22:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mavic mini használtan. Én 95-ért adtam el nyár végén a fly more combomat - akkor még áron alul (kellett a pénz)

Az új szabályozás és a Mini 2 megjelenése miatt tuti sokan el akarják adni és lejjebb ment az ára.

De a sima csomagot már szerintem lehet kapni 100k alatt


Esetleg Fimi X8, Mavic Air használtan.

2020. dec. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1: Köszönöm! Ezek szerint használtan is megéri nézelődni.
2020. dec. 28. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!