Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mivel tisztítsam a led tv-m...

Mivel tisztítsam a led tv-m kijelzőjét?

Figyelt kérdés

Olyat keresek ami nem maszatol,nem hagy csíkot és jó led kijelzője.

32 és 65colos tv/monitorra kéne.


2020. dec. 28. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Victoria nevű monitortisztító folyadék, és Sparban kapható, kifejezetten monitorhoz való mikroszálas törlőkendő. A kettő együtt 1500 forint.
2020. dec. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]


Itt nem írja,hogy a ledet is lehet vele.

2020. dec. 28. 13:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaj...
2020. dec. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Az előlap ugyanolyan anyag. A LED-TV csupán LED háttérvilágítású, a régebbi, fénycsöveket használókkal szemben, a tisztítás szempontjából semmi különbség.
2020. dec. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 xKakashix ***** válasza:
lcd, tft, plazma képernyő/monitor.. ne fossál nyugodtan mehet rá, én ablaktisztítóval szoktam törölni, semmi baja nincs, nem kell hímes tojásként kezelni
2020. dec. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szintén ablaktisztítóval tisztítom, letörlésre pedig jól bevált a kéztörlőpapír, nem maszatol.
2020. dec. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A régi, olcsó monitorjaimat én is ablaktisztítóval pucoltam, a mostanit - ami többe került, mint az eddigi összes LCD monitorom együtt - szintén megpróbáltam azzal, de nem igazán volt jó. Egy 240 ezres monitornál meg nem akartam kocáztatni, azért vettem monitor tisztítót.
2020. dec. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!