Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nézhetem okos tévéről online...

Nézhetem okos tévéről online az RTL Klubot?

Figyelt kérdés
Tudnátok nekem olyan linket küldeni, amiről okos tévén is online nézhetem az RTL Klubot?

2020. dec. 29. 16:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
2020. dec. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Elnézést, rosszul fogalmaztam. Élőben szeretném nézni, ingyenesen.
2020. dec. 29. 17:01
 3/11 anonim ***** válasza:
63%

Tehát okos tv van, de kábel tv előfizetés nincs? Rtl klub nem streamer szolgáltatás, hanem kereskedelmi televízió.

Természetesen lehet fogni az rtl-t "Ingyenes tv műsorokat földi és műholdas sugárzással is el lehet érni."

2020. dec. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Nem értem a kérdést. Van egy tévéd, akár okos, akár nem, ha van valamelyik szolgáltatónál előfizetésed, akkor több száz csatornát nézhetsz élőben. A televíziót erre találták ki...De ha csak vettél egy tévét, leraktad a polcra és bekapcsoltad, magától semmit nem fogsz nézni rajta, max. a kék képernyőt.. Vagy amit előttem írtak.
2020. dec. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszolóm!


Jól látod a helyzetet. Okos téve van, kábel tévé előfizetés viszont JELENLEG még nincs.


Az okos tévét a családom karácsonyra kapta, mivel eddig nem volt televízió az új lakásunkban. A kábel tévé előfizetés szerződését hozzá pedig már megkötöttük, azonban a létesítése idő és mivel jelenleg két ünnep között vagyunk, valószínűleg nem is mostanában fog megtörténni.


Mivel okos tévéről van szó, sikerült csatlakoztatnunk a tévét a wifi hálózatunkhoz, így azon el tudjuk érni az internetet. Arra gondoltunk, ha létezik olyan weboldal, ami élőben közvetíti az RTL Klub csatornáját, szívesen néznénk.

Emiatt keresem a fenti linket.

2020. dec. 29. 18:28
 6/11 anonim ***** válasza:
35%
Nem tudom, milyen szolgáltatóval szerződtél, nálam T-Com van és 2-3 nap alatt bekötötték. Most költöztem az ünnep alatt, kértem az áthelyezést a múlt héten és ma már ki is jöttek, megcsinálták.
2020. dec. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az áthelyezés lényegében kevesebb idő, mint egy új bekötés. Igazán segítőkész vagy mindenesetre.
2020. dec. 29. 18:47
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Ahogy írták, az RTL egy kereskedelmi csatorna, sehol sem fogják streamelni, max. illegálisan. Ehhez viszont jó keresést kívánok.
2020. dec. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
Anno az új bekötés sem volt több idő.
2020. dec. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki segítségét!

Találtam RTL Klubot streamelő oldalt!;)

2020. dec. 29. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!