Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért dob ki a menübe a fifa...

Pillowtalk2216 kérdése:

Miért dob ki a menübe a fifa 20 ps4-en ezzel a hibával "ce 34878 0"?

Figyelt kérdés

Sziasztok az lenne a kérdésem, hogy miért dob ki a fifa 20-ból ezzel a hibával "ce 34878 0"?


Csak akkor dob ki ha új bl-t(UEFA) kezdek. Lejátszok kb 5-6 meccset, és ki is dob mentéskor. Minden esetben amikor új bl-t kezdek ezt csinálja 5-6 meccs után


Meg lehet ezt oldani valahogy?



Így adja ki:


[link]



2021. jan. 1. 12:14
 1/4 Fa_ember16 ***** válasza:

Üdvözlet. Én egy gyors google keresés után erre jöttem rá: Error CE-34878-0 is a general error that happens when the game you are currently playing on the PlayStation 4 has crashed. ... The error CE-34878-0 also occurs when there are unknown bugs within games or system crash in your PlayStation. So you can update the system and game software to fix the issue.


Azaz update-eld a ps4 ed és ha az nem segít akkor a fifa 20 at. Ha semmi sem segít akkor mivel nekem nincs fifa 20am,ezért sajnos nem tudom mi lehet pontosabban a probléma.

2021. jan. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen igen. Egyikre sincs új frissítés minden fel van telepítve amit lehetett. Azt elfelejtettem leírni.

Naprakész mind a kettő..


Nem tudom mitévő legyek?!


Boldog Új évet.

2021. jan. 1. 16:22
 3/4 Fa_ember16 ***** válasza:

Buék neked is :D


Amúgy nekem is van egy ps4 em de nállam ijen még nem volt,meg fifa sincs meg nekem. Bocsi,de sajnos sokkal többet nem tudok segíteni. Remélem valaki más tud segíteni,és tudják mi lehet a probléma.

További sok sikert,és remélem megoldódik :)

2021. jan. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Remélem meg tudom majd oldani, mert nagyon fárasztó és idegesítő. Eddig még nem sikerült, de mondjuk időm se volt nagyon rá.


Köszi még egyszer a jó kivánságokat ;)

2021. jan. 3. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!