Szeretnék iPod Shuffle-t venni. Hogy gondoljátok, nem idegesítő egy idő után, hogy nincs rajta kijelző? Milyen minőségű, meddig bírja?

Figyelt kérdés
2008. dec. 1. 17:37
 1/3 anonim válasza:
100%
A minősége kifogástalan, hiszen Apple. Kijelző ugyan nincs rajt, de van 2 jelzőled ami mindent tudat veled az akksi állapotától, a kezelőszervek lezárásáig. Kb 12 óráig bírja egy szusszal. Összességében jó kis szerkezet én meg vagyok vele elégedve.
2009. ápr. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is Shuffle-t akartam, de touch mellett kötöttem ki
2009. aug. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Érdemes venni! Az mp3 lejátszók ferrarija! Nagyon jó, szépen szól, jól néz ki, kis helyen is elfér. Sokáig bírja az akksi és sok zene fér rá. Továbbá árban sem drágák már annyira. Zsírújat, garanciával, bontatlan dobozában már 19e-ért kapsz:

[link]

2010. jan. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!