Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem működik az új...

Miért nem működik az új szíjakkal sem a HIFI-m CD tálcája?

Figyelt kérdés

Azt mondák egy elektronika oldalon hogy kisebb szíjat vegyek mint az eredeti, vettem kisebbet ami majdnem akkora mint az eredeti de vettem még kisebbet is ami jól rá tapad de semelyikkel se lett jó, hiába vettem 4db-ot.


Továbbra is nem akar teljesen ki jönni de van hogy elkezd ki be járkálni magától.


Gondoltam hogy meg próbálom szíjakat de semmi.

Szervizbe is volt de azt mondták nincs alkatrész hozzá, szerintem motor hiba lehet hogy néha működik valamikkor nem de ha működik akkor a tálca meghülyül.



2021. jan. 3. 12:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Vedd le a szíjat és kézzel mozgasd a tálcát.

Ha akad, akkor előbb azt kell megoldanod.

A motort meg esetleg megjárathatod tápegységről, hogy van-e valami hibája.

Én úgy diagnosztizáltam az enyém, hogy a motorra kötöttem két ledet ellenkezőleg (előtét ellenállással természetesen) és azon láttam hogy mikor milyen polaritást kap.

A véghelyzet érintkezőit is kivezettem ledekkel, abból szépen látszik mikor kapcsol és mikor nem. Egy próbát megér.

2021. febr. 11. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy nem sikerül megcsinálni. Megértem, hogy szeretnéd, ha jó lenne, de ezt már el kell engedni.
2021. febr. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Sajnos az ilyenekhez érteni kell, mert szervíz nem foglalkozik vele.

De a delikvens abszolút nem ért hozzá.

Ráadásul nem is éri meg foglalkozni vele mert az összes ilyen müszaki cikke már újkorában is hulladék volt.

2021. febr. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Más készülékem is van amivel tálca gond és táp gond volt de azt meg csinálták, persze az márkás


11-es válaszoló!

Próbáltam már tálcát tolni húzni kézzel úgy nem akadt.

2021. febr. 11. 20:02
 15/15 A kérdező kommentje:

Keréken van a szíj azt elkezdem mozgatni szíj nélkül kicsit sikerül és meg szorul mind a két irányba próbáltam de inkább nem erőltettem.



https://www.youtube.com/watch?v=bjlnHbBzU_E

2021. máj. 6. 17:43
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!