Milyen tapasztalataitok vannak az edigital-lal kapcsolatban? Mit rendeltetek onnan?

Figyelt kérdés

Szeretnék tőlük rendelni de rengeteg negatív kritikát olvastam az ügyfélszolgálatró a szállítási időről, és az előre utalás-ról, az ár vissza fizetés hiányát nem is említve:

[link]

(és ezek frissek.)


Nem tudom mi az igazság ezért reméltem hogy ti tudtok segíteni.

A válaszokat előre is köszönöm és kérlek azt is írjátok le hogy mikor és mit rendeltetek.



2021. jan. 4. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

én régebben preferáltam őket, nem volt semmi gond velük, szinte minden elektrikus eszközt rendeltem már onnan, kisebbet nagyobbat is (tv, takarítógép volta legnagyobb)

Az utóbbi 2 évben nem rendeltem onnan, nem tudom mennyire változtak a dolgok.


az ügyfélszolgálattal 1x beszéltem, de kb a macskát is megkérdezhettem volna... felolvasta ami a termék adatlapján volt és kész :D


A stállítási időkkel minden rendben volt, a kisebb dolgokat foxpostba kértem, ha volt raktáron akkor másnapra ott volt a csomag.


Azt meg kell érteni, hogy nem mindig a központi raktárban van nekik a cucc. Lehet, hogy a pécsi boltból viszik fel a raktárba, és onnan küldik ki a futárral - lehet pont Pécsre :D

Ezért szokott hoszabb lenni a szállítás.

2021. jan. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még.
2021. jan. 4. 21:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Soha nem volt gondom velük, pedig 70K+ órát is gariztattam ott
2021. jan. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

beleolvastam az értékelésekbe... hát azt kell mondjam, hogy az természetes... mindegyik decemberi kb. Mit várnak az emberek ilyenkor? gyakorlatilag ilyenkor 24 órában dolgoznak és így sem győzik a munkát.

Ráadásul a vírushelyzet miatt mindenki a neten vásárol. Csoda, hogy nem dőlt még össze a bazár.

Nem akarom őket védeni, megérik a pénzüket, de ne várja el senki, hogy ebben az időszakban 1 perc alatt kiszolgálnak mindenkit.


Tipikus mentalitás... rákattintok a megrendelés gombra, pittyen a visszaigazoló email és már nézek is ki az ablakon, hogy a gls befordult-e már a sarkon a csomaggal. :D

2021. jan. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ThodEE GoD ***** válasza:
Monitort, vincsesztert is vettem, egyik monitor pixelhibás volt és szónélkül cserélték.
2021. jan. 5. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!