Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem tudom használni a...

Batragramzadarma kérdése:

Miért nem tudom használni a szolgáltatást?

Figyelt kérdés

A napokban a magyarország.hu oldalon rákeresni egy-két autó rendszmra de egyszerűen nem megy.Egyébként a szolgáltatást mindig szoktam használni rendszámok után nézve de ez valami miatt most nem működik.

Van ügyfélkapum,be is enged a rendszer beléptet de utána bármire kattintok csak az alábbit irja ki:

-huzamosabb tétlenség miatt a magyarország.hu oldalon a munkamenet véget ért-

Egy két tized másodpercig bedobja a magyar cimert de aztán csak a leirt szöveget nyomja.Sajnos az ügyfélszolgálat sem tudott segiteni.A párom gépén próbáltam ott flottul betöltött és tudtam is használni de az enyémnél semmi.

Opera böngészőt használok de próbáltam a mozzilát is valamit próbáltam a laptopon is de ott sem működött ellenben minden más működik.

Windows 7 van a gépen egybként.

A mobilomon minden bejön igen ott is kereshetek de otthon a gép előtt kényelmesebb nekem.

Valaki tudja a megoldást hogy miért nem tudom használni??


2021. jan. 5. 19:17
 1/5 anonim válasza:

A Win7 támogatása megszűnt, én ennek tudnám be, hogy ezzel az oprendszerrel nem engedi használni.

Ha a másik gépen is az van, akkor más a gond, de szerintem azon nem az van.

2021. jan. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sajnos ezekből egyik sem.

A páromnál is Win7 van a gépen tehát ez kilőve.A laptopon XP van de ott sem engedi tehát ez is kilőve.

2021. jan. 5. 19:35
 3/5 anonim válasza:
Rendszeridő jó a gépen? Egy hibás dátum okozhat ilyet.
2021. jan. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én csak amatőr szinten használom a gépet nem vagyok guru.Az időt és a dátumot rendesen írja mikor bekapcsolom a gépet.

Erre céloztál 3-as?

2021. jan. 6. 05:27
 5/5 anonim válasza:
Igen, arra.
2021. jan. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!