Miért kerül annyiba egy Nintendo switch mint egy ps4?

Figyelt kérdés
Szerintem ez elég gáz,gondoltam megnezem mennyibe kerül mert felkeltette az érdeklődésem aztán 120ezer,azt hittem max 50.

2021. jan. 6. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert nagyot dob az árán, hogy relatíve hordozható.
2021. jan. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
De nem éri meg megvenni.
2021. jan. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért kerül annyiba, mert nemcsak hogy tévére kötve használhatod, de 100%-ban hordozható eszközként is működik. Alapból benne van egy kijelző, ami nyilván nem a legmodernebb, de az is dob az árán, illetve 2 teljesértékű kontroller jár hozzá, merthogy a Joy-conok külön külön is használhatók. Meg valljuk be, a Nintendo termékek alapból párezerrel túl vannak árazva és jóideig tartani szokták a megjelenéskori árukat. Mondjuk azt az 50 ezret erős alul lövésnek érzem, maximum a Switch Lite lehetne annyi. Ha megnézed pl a Nintendo 3ds is 70-80 körül kezdett, pedig az "csak" egy kézikonzol.
2021. jan. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

azért ennyi mert a Nintendo monopol helyzetben van a saját piacán, az exkluzív programjaikkal. tetszik, nem tetszik, ennyi, így is megveszik, miért adnák olcsóbban?

engem is érdekelne kb 3 program, de de nem biztos hogy 60k-t kifizetnék darabjáért

2021. jan. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%
A mobilitást mindig kőkeményen meg kellett fizetni.
2021. jan. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!