Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » GeForce gtx 1050 ti szeretnék...

GeForce gtx 1050 ti szeretnék venni de honnan tudom hogy jó lenne-e a gépembe?

Figyelt kérdés
A gépem: i5-2400, intel hd graphics 630, 8gb ram (igazából ennyit tudok csak a gépemről) Valaki tudna benne segíteni, hogy megéri-e megvenni?

2021. jan. 6. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
bele fog menni. Amiben ilyen alkatrészek vannak azokban tuti van PCI-E foglalat. Az 1050ti meg nem fogyaszt olyan sokat, de azért a tápra érdemes lenne ránézni, nem-e egy olcsó kínai noname vacak.
2021. jan. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt hogyan lehet megnézni? (bocsi nagyon kezdő vagyok mert eddig konzlos voltam)
2021. jan. 6. 16:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Táp-ra rá van írva jó esetben a típusa és hogy mennyit bír, pl 400-450w-osra tippelek látatlanból, az elég a 1050hez de a proci elég gyenge így bottleneck lesz, a proci nem fogja tudni kimaxolni a vidi kártyát.
2021. jan. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mivel előre öszettet gépem van (hp compaq 8200 elite sff) ezért megtudtam nézni online és elvileg csak 240w-os táp van benne.
2021. jan. 6. 22:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Hátbtaláltam neten olyat, akinek nem ment.


A lényeg az, hogy ez a gép max 25W-ot ad pcie sloton, míg a kártya 75-öt kíván.

Illetve van valami bios gond is, felmerült, de talán nem ez volt a gond végül senkinél sem.


A lényeg, hogy low profile változatot vegyél, mert az megy a gépbe fizikailag. A többi túl magas. Meg persze tápcsatlakozó nélküli... de gondolom mindegyik low profile 1050 ti ilyen.

2021. jan. 7. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!