Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS4 Pro 1TB megéri 115 ezerért?

PS4 Pro 1TB megéri 115 ezerért?

Figyelt kérdés

2021. jan. 9. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Én nem adnék ennyit előző generációs konzolért. Bár még jónak számít, úgy 1 év múlva már nem jönnek majd rá játékok.
2021. jan. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

2019 tavaszán 85-ért adtam el nagy nehezen... alig akarták ennyiért is megvenni...

Ennyire felmentek az árak? O.o

2021. jan. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
boltban vagy használtan?
2021. jan. 10. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az első válaszolóhoz.150-ért előrendelhető a PS5 digital edition hazai boltból,ez jobban megéri.
2021. jan. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#1-es, nézz már körül, pont hogy a játékok tovább kaphatók hozzá, mint maga a konzol!

Szerintem simán megéri, mivel ennél házon belül csak a PS5 jobb, de az nem mindenhol kapható, gyorsan fogy a készlet, legolcsóbban is 180 ezer Ft körül kezdődik, és még nincs hozzá olyan sok játék, visszafelé meg csak online letöltve kompatibilis! És az 1 terráshoz most ráadásul 3 játékot is kapsz, nem csak a gépet!

[link]

Viszont ha esetleg van Telekom előfizetésed, akkor érdemes lenne kivárni, amikor éppen van készleten PS5, mert így viszont olcsóbb!

[link]

Sógorom is azt tervezi, hogy vesz majd PS5-öt, de ugyanakkor a mostani PS4-et is megtartja, biztosabb alapon!

2021. jan. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!