Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy parancsikon az asztalo...

Van egy parancsikon az asztalon, benne fájlokkal, amiket meg tudok nyitni. Törölni, áthelyezni szeretném a fájlt, majd azt írja, hogy nnincs az említett helyen. Miért?

Figyelt kérdés
Ha rámegyek, hogy ez a gép, akkor is ott van. Idegesít, mert helyet foglal, törölni akarom, erre nem engedi. Miért? és hogyan töröljem?

2021. jan. 14. 04:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Na várjunk, ez egy parancsikon, ami egy mappára mutat? Akkor nem esetleg azt kellene megkeresni?
2021. jan. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Egy mappa. Nem egy program parancsikonja, hanem egy sima mappa. És nem engedi törölni, mert "nincs az említett helyen". Próbáltam megkeresni, az "ez a gép"en, de az is az asztalra mutat, ami szerint meg nincs ott.
2021. jan. 14. 15:12
 13/16 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hálózat van vagy több felhasználó a gépen?
2021. jan. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Vagy nem lehet, hogy pl. egy pendrive-on volt a cucc?
2021. jan. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én úgy törölném le, hogy:

1. Total commanderben megnyitom a Desktop(asztal) mappát.

2. Megnyitom a Feladatkezelőt és a Részleteknél bezárom az Explorer.exe-t.

3. A Total Commanderben törlöm azt a mappát.

4. Feladatkezelőben > Fájl > Új feladat: explorer

(De nekem csak 8.1-es windows van.)

2021. jan. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Ypszilon1980 ***** válasza:
15: Basszus tényleg, ez nem is egy rossz ötlet, ez az explorer újraindítás nálam már sok problémát megoldott, hátha működik, csak a feladatkezelőt nem szabad akkor közben bezárni.
2021. jan. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!