Hogyan tudom elindítani a laptopomon a beépített webcamerát?

Figyelt kérdés

Képeket szeretnék csinálni, a Hp-Compaq laptopommal. Alapból van benne webcamera, beépítve.

Csak msn-en tudom elindítani, és akkor tudok képeket is rögzíteni, de akkor egy másiknak figyelnie kell...

Előre is köszi ;D


2010. aug. 14. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy nekem Dell laptopom van, de szerintem ez minden típusnál megvan, ha megfelelően telepítve van a kamera. Nálam a sajátgépben a képolvasók és fényképezőgépeknél van egy Laptop Integrated Webcam icon. Ha arra ráklikkelek, akkor elindul a kamera.
2010. aug. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Már sikerült, megtudtam, h egy telepítő fájlt kell letölteni a HP honlapjáról (;

de azért köszönöm (:

2010. aug. 14. 22:37
 3/3 anonim ***** válasza:

H a már az MSN használja a kamerád, akkor mit kell telepíteni hozzá?

Ebben az esetben már helyesen működik a kamera, ne telepítsd újra, mert a driver eltávolítása nélkül használhatatlanná teszed.


Használd inkább a MANYCAM nevű progit, ez egy kifejezett webkamerás progi, tud fotózni is a kamerával, meg ezer más dolgot.

2010. aug. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!