Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox one s-ről szeretnék pcre...

Xbox one s-ről szeretnék pcre váltani Az online vásárolt játékaimat az xboxon a boxom új tulajdonosa nem fogja megkapni ,az a microsoft accountomhoz van kapcsolva?

Figyelt kérdés
Úgy tudom hogy nem kapja meg csak az aggaszt hogy haverom accountjával bejelentkeztem a boxba otthon és eltudtam inditani az összes kódos játékomat , a másik kérdésem az lenne hogy ugye magamnál akarom tartani kódos játékokat mert állítólag azokat valahogy én eltudom majd inditani a pcen ,ha ez tényleg lehetséges valaki elmagyarázza hogy hogyan?

2021. jan. 17. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen.

a Microsoft accounthoz van társítva.

A pc-n egyszerűen belépsz az XBOX társalkalmazásba a fiókoddal.

2021. jan. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az XBOX-ot állítsd vissza gyári állapotba!

ígyy: [link]

Ez mindent letakarít az xboxról és nem fog hozzáférni semmihez az új tulaj.


Minden adat el fog veszni ami az xboxon van, úgyhogy ments el minden játékállást!

2021. jan. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért tudtál játszani a játékaiddal más profillal mert Xboxon egy gépen mindegyik profil játszhat a többi profil játékaival. Ha letörlöd a profilodat vagy lereseteled a gépet akkor nem fog tudni az új tulajdonos, mert a profil amelyik megvette telepítve kell, hogy legyen. Játék állásokat Xbox Oneon nem lehet kimenteni külső adathordozóra, viszont a gép feltölti automatikusan a netes tárhelyedre kb 10 percenként.


PCre nem vihetsz át Xboxos játékot a PLAY ANYWHERE címek kivételével. Van egy lista a hivatalos weboldalon, nem sok játék van ilyen. Ha azokat digitálisan vetted meg a Microsoft Storeban akkor PCn is letöltheted onnan és játszhatsz velük. Lemezesre ez nem vonatkozik. Ha van mentett Xboxos állásod ezekhez a játékokhoz akkor az PCn is meglesz.

2021. jan. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos segítséget
2021. jan. 18. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!