Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nőnek 40 vagy 44 mm-es okosóra...

Nőnek 40 vagy 44 mm-es okosóra “praktikusabb”?

Figyelt kérdés
2021. jan. 26. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Mivel az összes hölgy ízlése, igénye és csuklója egyforma, így a kérdés könnyedén megválaszolható.
2021. jan. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a 40 mm-re szavazok. Nekem még a series 3 van, ami még 38mm, de karácsonyra szüleim kaptak 1-1 okosórát, anyumnak 40mm, apumnak 44mm. Én felpróbáltam a 44mm-t, nekem nem tetszett, túl nagy, aránytalan volt a csuklómra, a 38-hoz képest a 40 is hirtelen sokkal de sokkal nagyobbnak tűnt, pedig csak 2mm :)

26L

2021. jan. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

Érdemes lehet felpróbálni, bár szerintem nem olyan nagy a különbség. Személyes tapasztalatom nincs ezzel, én csak egy okos karkötőt használok egyelőre de szívesen váltanék órára 😊


Viszont funkciók tekintetében is lehet hogy különböznek, erre érdemes lehet figyelni.


25/l

2021. jan. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsó kettő kommentelőnek!

Az a baj, hogy a 44-est tudtam felpróbálni ami hirtelen egy kicsit nagynak tűnt (vagy csak szokatlan).

Viszont jobban tetszik a nagyobb kijelzős.

Csak mivel nem volt lehetőségem a kisebbet felpróbálni így kicsit bajban vagyok

2021. jan. 26. 22:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Hidd el, a 40mm is elég nagy, főleg, ha a hölgynek, akinek veszed, vékonyabb/átlag csuklója van, bőven elég a 40mm. Én leginkább a szín kiválasztásával voltam bajban))
2021. jan. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!