Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Samsung vagy LG tv-t ajánlanát...

Samsung vagy LG tv-t ajánlanátok inkább?

Figyelt kérdés

Mostanában tervezek új tv-t venni,Samsung-LG között gondolkodok,4K UHD Smart de nem túl drága kategóriásat szeretnék,max 140-150-ig mennék.

Szerintetek melyik lenne jobb választás és miért?Pro-Kontra?



2021. jan. 27. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én lg vettem

Tökéletes nekem. De Samsunggal se lehet mellé nyúlni.

2021. jan. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem jobban bejön az LG felülete
2021. jan. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Mind2 jó. Itt már csak az a kérdés, hogy melyik éri meg neked jobban.
2021. jan. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Miért jobb az LG felülete?Miben más?
2021. jan. 27. 18:35
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
Itt igazából már már mind2 gyártónál grafikus felület van, max annyival jobb az LG, hogy jobban áttekinthető.
2021. jan. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom..

Alapvetően Samsung párti vagyok (telefonom azért más), de Samu TV-m 1,5 év után megadta magát. Vásárláskor felhívták a figyelmem, hogy túlfeszültség védős elosztót használjak. Amikor a TV-t reklamáltam rákérdeztek erre, volt, de nem tudom mit szóltak volna, ha azt mondom, ez nem lehet előírás.

Kiküldték Bécsbe, aztán 3-4 hét múlva mondták, kuka, válasszak mást.

LG-t választottam, 10 éve megy...

2021. jan. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!