Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » ,,Bedugós'' fülhallgatóból...

,,Bedugós'' fülhallgatóból keresek 5-10e között valami normálisabbat, van ilyen árkategóriából jó fajta?

Figyelt kérdés
2021. jan. 28. 12:02
 1/5 anonim válasza:
52%

Én Emagról rendeltem 2e forintért egy nagyon jó Samsung fülhallgatót. Semmi gond nincs vele.

A pontos nevét nem tudom, de leírom, milyen kívülről:

-kör alakú hátulról

-samsung felirat van a fülbe dugós része túloldalán (ami ugye látszik, ha használod)

-ugyanott egy rosegold körcsík

-ami a füledben van, ott ilyen szilikonos

-a zsinórjának fele tipikus fülhallgató anyagú, a másik fele kötél bevonatú

- a zsinóron, közel az egyik fülhöz, van egy hosszabb hangosító es halkító gomb


Remélem érthető, csak ajánlani tudom.

2021. jan. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a jbl fülesét használom. Több mint két évig tökéletes volt. Nem hallatszott ki a zene, hangos volt, tökéletes volt a hangzása. [link]

Csak jót tudok irni róla.

Es csak 4000ft (telefonálásra is jó)

2021. jan. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Trevor. ***** válasza:
100%

Soundmagic E10 pont kijön 10K-ból, annyi, hogy nincs rajta mikrofon+vezérlőgombok, nem tudom ez mennyire szempont.

Bő két évig használtam ilyet, árához képest tök jól szól, kényelmesen bent marad a fülben és a vezetéke sem gabalyodik. Össze-vissza nyomkodtam be zsebbe és ki, ha vigyáztam volna rá, szerintem még most is működne (az egyik fele még mindig szól).

2021. jan. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is a soundmagicet ajánlom. Tök random vettem pár éve, azóta is bírja és az eddigi legjobb fülesem, ár - érték arányban mindenképp.
2021. jan. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is a JBL T110 fülhallgatót tudnám ajánlani.

Szép magas és jó mély hangja van.

Szuper kis füles.

2021. jan. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!