Csere Xbox One kontroller párosításánál be lehet azt állítani elsődlegesnek?

Figyelt kérdés
Nemrég tönkrement a gyári kontrollerem, és azon gondolkozok hogy veszek egy külön Xbox One kontrollert. Az lenne a kérdésem hogyha azt párosítom ax xboxommal akkor azt tudom használni elsődlegesként, mindenféle gond nélkül?

2021. jan. 30. 13:16
A kérdező szavazást indított:
Működni fog minden gond nélkül
Indításnál mindig párosítani kell
Új Microsoft fiók kell
6 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem amelyiket elsőnek csatlakoztatod az lesz az első. Nincs xbomom, de a közepén a logó és a körülötte lévő indikátorok gondolom ezt jelzik.
2021. jan. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%

Nincs ilyen, hogy elsődleges vagy másodlagos. Bekapcsolod, párosítod és használod. Nekem három kontroller is van a géphez, és ha pl az egyikben lemerül az elem, akkor simán megtehetem, hogy bekapcsolom a másikat és azzal játszom tovább, közben nem kell semmit csinálni, simán átáll.

#1 Az One kontrollerén már nincsenek zölden világító "ívek" logó körül, sem pedig a konzolon 😉

2021. jan. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
73%
Bekapcsolási sorrend van alapból, de az Xbox Oneban már van egy olyan funkció, hogy párosíthatod a kontrollert egy profilhoz és amikor bekapcsolod azzal a profillal fog bejelentkezni és azzal fogja használni mindenképpen. Persze ezt nem kötelező kihasználni.
2021. febr. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!