Kinek van lg cx oled tv-je?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy lg 65cx3-at szeretnék venni, már lassan rendelném, 2020ban mikor megjelent csak jókat hallottam róla. Most viszont egyre rosszabbakat, mint pl.: hogy külső merevlemezről alig akarja lejátszani a 4k dolby vision filmeket, valakinek le sem játsza, és hogy a dolby vision fajta filmek egyáltalán nem mennek rajta(mikor elméletileg tudnia kéne) meg hogy plex/NAS-ról sem indul. Eléggé elbizonytalanított ez a dolog, mert film mániás vagyok, és pont ezért akartam ezt a tv-t venni, hogy nagyon jó minőségben nézzem a filmeket. Akiknek ilyen tv-je van, azok leírnák a véleményüket,tapasztalatukat? Előre is köszönöm.



2021. febr. 1. 09:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnos, a NAS-sal kapcsolatban nem tudok nyilatkozni, azonban a többi tekintetben nem tapasztaltam az általad leírtakat, minden további nélkül le tudok játszani bármilyen tartalmat külső adathordozóról.


Esetleg tudsz nekem linkelni egy oldalt, ahol írnak a problémáról? A Dolby visionnal kapcsolatban egyébként sokan a fekete szín megjelenítésére panaszkodtak, azonban az is inkább szoftveres, mint hardveres probléma volt.

2021. febr. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia, köszönöm a választ, itt a link. A legújabb hozzászólásoknál kezd, ott írják többen a problémákat.

[link]

2021. febr. 1. 11:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd el USB adathordozón egyik boltba azt a formátumot, amit ki akarsz próbálni, egyből kiderül. Megpróbálja a boltos neked.
2021. febr. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!