Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem építették be a...

Miért nem építették be a taptic engie-t az új Apple Ipad 8th 2020 ba?

Figyelt kérdés
Meglepődtem, hogy gombos a home gomb, ami rengeteg hibalehetőséget hordoz magában. Nem úgy, mint anno i7,i8-ba.

2021. febr. 1. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

"gombos a home gomb"

biztos? :)

Nem gombos, mivel Touch ID van benne. Csak egy sima érintőfelüle az a "gomb" Mozgó alkatrészt (mint a klasszikus értelemben vett bemonyható gombok) nem tartalmaz.


Tudzommal egyik iPadban sincs taptic engine.

A én Pro-ban ami szintén Touch ID-s sincs.

2021. febr. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Helyesbítek: benyomható gombos az iPad-ek Home gombja.
2021. febr. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Media Marktban néztem, és igen ez egy fizikai gomb. Próbáltam körömmel megnyomni és ez esetben, ha egy érintő gomb lenne, akkor nem adna visszajelzést a taptic engie. (ami szeintem zseniális volt az i7,i8-ban szerintem.


Fizetéskor tervezek venni egy ipad 8-at (első tablett, lesz).

2021. febr. 1. 20:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Valoszinu sporolas miatt. Egyebkent mukodik ugyanugy a gesztusvezerles, szoval ritkan hasznalom a fo gombot. Nagyon jo kis kutyu, remelem, hogy neked is sok oromot okoz majd.
2021. febr. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen én is észrevettem, hogy működik rajta hála az égnek.


Még nem vettem meg... majd megírom milyen

2021. febr. 4. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!