Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » HyperX Cloud II vagy Audio-Tec...

HyperX Cloud II vagy Audio-Techika ATH AVC500?

Figyelt kérdés

Nincs lehetőségem sajnos a kipróbálásra.


-Mik a tapasztalaitok

-Szemüveges vagyok, kényelmes így is lehet?

-Mikrofon lényegtelen, az van

-Melyiknek van jobb basszusa?

-Játékra+zenehallgatásra is kellene, de nem játszok competitive játékokkal.



2021. febr. 4. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem Cloud Alpha van, én elégedett vagyok vele. Nem vagyok szemüveges, így ebben nem tudok segíteni. A mikrofon kihúzható, így az nincs útban ha nincs rá szükség :D Szerintem jól szól az Alpha, több ismerős pedig szereti a Cloud II-t. Én zenehallgatásra és játékra egyaránt használom.


A másik fejhallgatót nem ismerem. Sokat nem tudtam segíteni 😅

2021. febr. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mr.Q77 ***** válasza:

Sokat én se fogok segíteni: anélkül hogy utána néznék a teszteket megnézném


Hyper akármi egy 12 egy tucat hangzatos nevű új-keletű, gamer fejhallgató (persze a célnak valószínűleg tökéletesen megfelel ha játékról van csak szó)


Audio-Technika meg egy régi elismert márka név aki régóta fejleszt/gyárt fej/fülhallgatókat.

2021. febr. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Freed Master válasza:
65%

Milyen hyper akármi?

Az kingston hyper, az egyik legjobb fülhallgató a piacon, nem újkeletű kínai fos.

Butaságot ne írj, majdnem minden Gamer streameren Hyper fülhallgató van.

2021. márc. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mr.Q77 ***** válasza:

Freed M teljesen igazad van. Mint írtam anno nem néztem utána (+ már kinőttem a gamer korszakból ezért se volt ismerős), és csak ideböffentettem valamit. Mentségemre szolgáljon ha oda van írva hogy a Kingston gyártja akkor lehet utána olvasok :)


Bár laikusként (inkább zenei oldalról közelítve) elsőre egy közel 60 éves profilba vágó szakmai múlttal rendelkező (AT) márka termékeit nézegetném meg, mintsem egy pár éves profil bővítés ( gondolom OTS termék) során létrejött terméket. Ami persze nem zárja ki a jó minőséget/használhatóságot.


De mondjuk ha mikrofon nem számít viszont a zenehallgatás igen akkor egyértelműen AT.

2021. márc. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Már bocs, de az évtizedes tapasztalat semmire nem garancia. Aki tisztában van a trendekkel, a műszaki megoldásokkal és a piaccal, az simán olyan fejhallgatót tud gyártani, ami lekörözi az eddigiek. Megszámlálni nem lehet hány ilyen gyártó kezdte ilyen módon a pályafutását és most hol tartanak... Az egész azon múlik, hogy van-e jó menedzsment mögötte és szakembergárda.
2021. nov. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!