Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Siri-vel tudom vezérelni a...

Siri-vel tudom vezérelni a tv-met?

Figyelt kérdés
Ez még új dolog, hiszen nem rég kapták meg az LG TV-k ezt a szolgáltatást. Sikerül beálítanom a telefonom (iPhone11) a home alkalmazásba a tv-met home kit tartozékként. Ha utasítást aok sirinek, akkor kikapcsolja a tv-t. Viszont ha azt mondom neki, hogy kapcsolja fel akkor ezt a választ kapom: "Hmm, there was a problem connecting to Saját otthon remotely." tehát nem bír csatlakozni a tv-hez. A tv beállításaiba van egy olyan menüpont, hogy Mobil TV. Ezen belül be lehet kapcsolni azt hogy: A tévé bekapcsolás távolról Wi-Fi-n illetve bluetooth-on. Mind a kettő be van kapcsolva. És így sem jó. Van erre valami megoldás? Mintha halottam volna olyat, hogy ehhez kell egy központ pl.: Apple HomePod vagy Apple TV 4K. Viszont ez k@rva drága szal. Nem ér annyit az egész. Előre is köszönöm.

2021. febr. 4. 12:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!