Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Fejhallgató átállítása hangszó...

Fejhallgató átállítása hangszóróra?

Figyelt kérdés
Eddig úgy csináltam hogy a gép elejére azt dugtam éppen be amire szükségem volt. Most bedugtam hátra a hangszórót, elöl van bedugva a fejhallgatót és nem tudom átállítani, csak a fejhallgató megy, ha kihúzom akkor meg a hangszóró. Jobb alul nincs olyan lehetőség amivel választani lehetne a 2 között.

2021. febr. 6. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig kell hogy legyen, ha érzékeli. Hangszóró beállítások. Ha van Hang Kártya menü ott testre szabhatod.
2021. febr. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem érzékeli külön a 2 eszközt. Akikkel beszéltem , és akinek usb-s legalább az egyikannak működik.Lehet,hogy ez a gond?
2021. febr. 6. 14:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudtam értelmezni amit írtál, de két eszköz egy idejűleg való csatlakoztatása nem okozhat gondot inkább az egyidejű használata teheti meg.
2021. febr. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sikerült megoldanom, hogy ne kelljen ki-be huzogatni, de most meg mindkettő megy egyszerre. De még mindig egyként érzékeli, tehát a hangeszközöknél csak 1 hangszóró van, fejhallgató nincs.
2021. febr. 10. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!